خدمات نظافت منزل کرج:

امروزه نظافت و تمیزی منزل دغدغه ی بیشتر خانواده ها می باشد. از طرفی مشغله کاری افراد خانواده مانع از این میشود که افراد به این امر اهمیت بدهند. قبلاً پرداخت پول برای خدمات در منزل کرج یک امر تجملی بود و فقط ثروتمندان می توانستند نظافتچی و افرادی را برای مراقبت از خانه استخدام کنند.

اما دیگر اینطور نیست. مردم اکنون بیش از هر زمان دیگری شلوغ‌تر هستند و برای کارهای منزل خود به شرکت ها مراجعه میکنند تا از خانه‌ی خود مراقبت کنند، در حالی که در خارج از خانه کار می‌کنند یا از بچه‌ها مراقبت می‌کنند یا فقط به مدتی استراحت نیاز دارند. مشاغل خدمات نظافت منزل کرج به مشتریان این امکان را می دهند که زمان بیشتری را صرف انجام کاری که دوست دارند بگذرانند.

مراقبت از منزل و جلوگیری از آسیب رسیدن به منزل و اسباب منزل نیازمند نیرویی باتجربه و کاربلد میباشد، نیروهای متخصص نظافت در شرکت دنیای آرامش به صورت کامل مواد شوینده و پاک کننده و نیز روش‌های اصولی را می‌شناسند و از آسیب رسیدن به منزل و وسایل منزل در هنگام نظافت منزل جلوگیری می‌کنند

شرکت خدماتی دنیای آرامش در کرج:

در شرکت خدماتی دنیای آرامش در کرج ، خدمات مختلفی ارائه می شود. کارهایی که برای خدمات نظافت منزل کرج انجام می شود، شست و شو و نظافت منزل، گردگیری وسایل و خانه تکانی توسط نظافتچی های خانم و آقا توسط خدمات نظافت منزل کرج است.مجموعه خدماتی دنیای آرامش در کرج انجام دهنده کلیه امور نظافتی و خدماتی در منازل میباشد. همچنین نیروهای دنیای آرامش امور نظافتی مربوط به شرکت ها را نیز انجام میدهند.

پس اگر در کرج زندگی میکنید و به دنبال نظافتچی مانند نظافت منزل توسط خانم در کرج می گردید، میتوانید از شرکت خدماتی دنیای آرامش در کرج کمک بگیرید. شما این انتخاب را دارید که طبق نیازتان برای نظافت منزلتان نظافتچی آقا درخواست کنید و یا نظافتچی خانم.

همانطور که می دانید آقایان به خاطر توان جسمی و فیزیکی بالاتر نسبت به خانم ها می توانند از عهده ی کارهای سنگین همچون جابجایی وسایل منزل و شرکت مانند تلویزیون و میز و فرش، نصب پرده ها و پاک کردن راه پله ها به خوبی بر بیایند.

از طرفی زمانی که بحث دقت و ظرافت در میان باشد قطع به یقین خانم ها می توانند بهتر عمل کنند. پس در کارهایی با دقت بالا مانند تمیز کردن و گردگیری وسایل، اتو کردن لباس ها و شستن ظروف، اگر یک نظافتچی خانم از دفتر خدماتی درخواست کنید، خیلی بیشتر می تواند شما را کمک کند.

هزینه خدمات نظافت منزل کرج:

قیمت خدمات نظافت منزل کرج به صورت ساعتی محاسبه میشود. این خدمات بسته به نوع خدمات خواسته شده، متراژ خانه یا ساختمان ، زمان و … قیمت متفاوتی دارند. کارشناسان دنیای آرامش شما را در گرفتن نیرویی متخصص برای نظافت منزلتان راهنمایی خواهد کرد. در برخی اوقات به دلیل سنگین بودن کار و حجم زیاد آن، نیاز به استفاده از یک نظافتچی و یک کارگر دستیار است و این خود باعث افزایش هزینه ها خواهد شد.

خدمات نظافت منزل کرج شامل چه خدماتی می شود؟

انتخاب نیروی نظافت منزل مرحله اول کار است. اگر از قبل برنامه‌ریزی نداشته باشید انرژی و وقت نظافتچی را با بلاتکلیفی هدر خواهید داد! قبل از رسیدن نظافتچی تصمیم بگیرید چه خدماتی می‌خواهید و چه انتظاراتی از نظافتچی دارید. با این کار هم کیفیت نظافت منزل بیشتر می‌شود و هم فرد دقیقا به وظایف خود اشنا است. البته یک نظافتچی خوب خود می‌داند چه خدماتی برای خانه شما لازم است اما اگر خودتان برنامه مشخصی داشته باشید نتیجه کار عالی خواهد شد.

قبل از رسیدن نظافتچی، ابزار و مواد شوینده مورد نیاز را فراهم کنید تا با رسیدن نیرو کار بلافاصله شروع شود و اصطلاحا کار لنگ نماند. اگر کارهایی مثل تمیز کردن لوستر، پاک کردن دیوار یا پاک کردن پرده مدنظرتان است حتما نردبان یا چهارپایه مناسب در خانه داشته باشید. در صورتی که تمایل داشته باشید ما تمام ملزومات کار را همراه خود به منزل یا محل کار شما می‌آوریم.

خدمات نظافت در منزل شامل خدمات زیر می باشد

  • نظافت اتاق خواب و سالن
  • شستشو و تی کشیدن کف منزل
  • گردگیری اثاثیه و جارو زدن
  • نظافت سرویس های بهداشتی و شستن حمام
  • پاک کردن شیشه و پنجره
  • نظافت کابینت و لوازم آشپزخانه
  • شستن ظروف
  • تی زدن سنگ و سرامیک ها
  • دیوارشویی
  • جابجایی وسایل داخل منزل شستشوی فرش و قالیچه